• Monitor
 • Security
 • Touch Panel
 • atc
 • others

A Very Versatile Lineup. These monitors all come with liquid- and dust-proof housing for industrial use. They are available in a wide variety of screen sizes, resolutions, and cabinet configurations, and with or without touch screens so you can find just the right monitor.

Uzun Süreli Güvenilirlilik

Bu modeller 24-saat kullanım için üretildi ve 2 yıl garantiyle desteklenmektedir. Monitörlerde çevre dostu beyaz LED arka ışığı kullanılır. Gövdelerinde havalandırma delikleri yoktur ve kontrol düğmelerinin çevresi sıvı ve tozdan korunacak şekilde kaplanmıştır.

Long-Term Reliability

Farklı Kurulumlar için Yapılandırma

Farklı kurulum ortamlarının gereksinimlerini karşılamak için, beş farklı konfigürasyonda birkaç model vardır; standart (stand ile), VESA monte (standsız), şasi, panel monte ve raf montaj. Panel montaj konfigürasyonunun ön yüzeyi IP65-li, yani toz girişine ve düşük basınçlı su fıskiyelerine dayanıklıdır.

Configurations for Different Installations

Dokunmatik Ekranlar da Mevcut

Fabrika ayarlarında bilgi terminalleri için kullanmak üzere, hem çıplak hem de eldivenli elle girdi kabul eden, toz ve sıvıya karşı dayanıklı birkaç model dokunmatik panelle birlikte gelir.

Touch Screens Available, Too

Square Format with Composite Input. Built for 24-hour use and equipped with a composite input, these monitors are a perfect fit for today's security systems.

Kompozit (BNC) Giriş

Monitörler, kapalı devre televizyonlar (CCTV) ve güvenlik kameraları gibi gözetim ekipmanlarını bağlamak için kompozit (BNC) girişiyle gelir. Kompozit giriş, paraziti (titreme) azaltmak ve NTSC sinyalleri için parlaklık sinyalini (Y) renk bilgisi sinyalinden (C) ayıran 3-boyutlu Y/C ayırma devresine sahiptir. Ayrıca PCleri bağlamak için D-Sub (VGA) girişi de vardır.

Composite (BNC) Input

Uzun-Süreli Güvenilirlik

Bu modeller 24-saat kullanım için üretildi ve 2-yıllık garanti ile desteklendi. EIZO, bu monitörlerin uzun-süreli düzenli teminini sağlamaya kendini adamıştır, böylece siz de güvenlik sisteminize entegre etme konusunda kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Long-Term Reliability

Alttan Net Bir Görünüm

Göz hizasının üstüne yerleştirilen monitörlerde kullanıcı ekranı görebilmek için yukarı bakmalıdır. DuraVision FDS1901modelindeki "Yukarı Görüş" fonksiyonu, göz hizasının üstüne yerleştirilen (duvar üzerine gibi) LCD monitörleri izlerken yaşanan renklerin silikleşmesini en aza indirir.

Designed for Marine Vessels. These panel-mount monitors have a durable build for use in the engine rooms of marine vessles.

Dayanıklı ve Güvenilir

Bu monitörler radyo iletişim ekipmanları ve sistemleri ve IEC 60945 uluslarası denicilik standartlarında tanımlandığı gibi sıcak, nem ve titreşime uygundur. IP65 uyumu, düşük basınç su fıskiyelerine karşı korunaklı ve toza karşı dayanıklı anlamına gelir. Uzun süreli güvenirlilik için, soğutma fanı veya diğer kolayca kırılan hareketli parçalar kullanılmaz.

Durable and Reliable

Standart ve Dokunmatik Panelli Modeller

Hem standart (fare ve klavye girişi) ve hem de dokunmatik panelli modeller mevcut. Dokunmatik panel modeli (DuraVision FDU2101T) çıplak ve eldivenli elle dokunmayı destekler, kasıtsız toz ve su damlası girişini en aza indirir.

Klas Kuruluşlarından Onaylı

İki monitör de dört denizcilik klas kuruluşlarından onaylı: LR (UK), DNV (Norway), ABS (USA) ve ClassNK (Japan). Monitörler GL (Germany), CCS (China) ve BV (France) için onay başvurusu beklemektedir.

Just What You're Looking for. Choose from a wide selection of touch screen technologies, screen sizes, and formats for the monitor that meets your needs.

Kapsamlı Bir Kadro

Eğer dokunmatik ekran bir monitör arıyorsanız, EIZO'da her kullanım ortamı ya da yerleşim gereksinimi için muhtemelen bir şey vardır. Dokunmatik ekran teknolojileri analog kapasitif, analog rezistif, akustik dalga yüzeyi ve kızıl ötesi optik görüntülemeyi kapsar. DuraVision serimiz panel monte, şasi ve diğer konfigürasyonları içerir.

Comprehensive Lineup

Güvenilir Çünkü Onları Biz Yapıyoruz

EIZO'da biz geliştirir, üretir ve monitörlerimizi kendi tesis ve fabrikalarımızda test ederiz. Kendi ürünlerimize yeterince güvendiğimizden FlexScreen dokunmatik ekran monitörleri için 3-yıl ve DuraVision serisi için 24-saatlik kullanımı da kapsayan 2-yıl garanti veriyoruz. Monitör konusunda uzmanlaşmış bir şirket olarak parçaları tasarruflu şekilde tedarik edebilir ve uzun-dönem istikrarlı ürün tedariği sağlayabiliriz, böylece ürünlerimizi sistemlnize güvenle entegre edebilirsiniz.

Reliable Because We Make Them Ourselves

Çok Sayıda Özellik ve İstikrarlı Performans

Dokunmatik ekranlar tüm EIZO LCD monitörlerin en kaliteli dayanıklılık ve güvenirliliğine sahiptir. Bir çok model bir ya da daha çok özellik sunar: entegre hoparlör, egonomik stand, gama düzeltme, ortam parlaklığı sensörü, güç tasarufu sağlayan zamanlayıcı kapatma özellikleri.

Stable Performance with a Multitude of Features

Pushing the Envelope with Industry-First Solutions. These products show EIZO's initiative in implementing new products for markets requireing specialized solutions.

Tıp ve grafik gibi, hem geleneksel hem de özel marketler için LCD monitörler geliştirip üreten EIZO, yanilikçi ve patentli teknolojileri biriktirdi. Bu ürünler de, EIZO'nun bilgiyi markete nasıl uygulayabildiğinin birer kanıtı. DuaVision FDH3601 hava trafik kontrolü ve jeofizik servisleri için 4K x2K büyüklüğünde ekran çözümü sunuyor. DuraVision FDF2301-3D dünyanın ilk çıplak gözle full-HD görüntü veren 3D monitörü.

image

 • Eizo Library
 • Case Studies
 • White Papers
 • Videos
 • Award&Reviews
prev next